Українські таланти про благодiйний марафон WeSave! Charity Play

Мар 19 2020 2 min read

Таланти про марафон WeSave! Charity Play ⚡⚡⚡ Киберспортивные новости, аналитика, обзоры, репортажи на WePlay! Самые актуальные новости!

Благодійний онлайн-марафон WeSave! Charity Play розпочнеться менше ніж за добу! Напередодні старту цього товариського змагання ми зібрали коментарі у наших талантів, які визвалися провести цю важливу подію та допомогти зібрати кошти, що будуть спрямовані на боротьбу із коронавірусом. Щирі висловлювання кастерів та аналітиків вселяють віру у найкраще, сприяють внутрішній мобілізації та підйому бойового настрою, надихають допомагати оточуючим та підтримувати близьких. 

Вийшло насправді зворушливо і життєстверджуюче.

None

Богдан «Aelnis» Заверуха наголосив, що всі ці труднощі тимчасові, і все буде добре.

«
»
None
Богдан «Aelnis» Заверуха

Для мене участь у цьому благодійному турнірі від WePlay! — це перш за все можливість долучитись до спільної справи, до боротьби з коронавірусом. Допомогти згуртувати людей навколо спільного інтересу, показати їм, що навіть попри те, що всі заходи, турніри й івенти відміняються і здається, що весь світ наче зупинився, життя триває, Dota 2 продовжується, всі ці труднощі лише тимчасові, і все буде добре. Окрім того, карантин — це непогана можливість розібратись зі справами, на які не вистачало часу: можна трохи відпочити, приділити час сім'ї або просто приємно провести дозвілля за цікавою книжкою, відеогрою, переглядом фільму або, наприклад, крутого турніру від WePlay! Esports.

Владислав «JUSTICE» Баган поділився радістю долучитись до створення якісного контенту.

«
»
None
Владислав «JUSTICE» Баган

Для мене участь в івенті — це перш за все можливість долучитись до створення якісного контенту. Від COVID-19 будуть винайдені ліки — це питання часу. Карантин допомагає зупинити розповсюдження вірусу, тому давайте будемо соціально відповідальними і дотримуватись правил особистого захисту. Головне не сидіти і страждати, а винести з цього позитивні та корисні моменти. Наприклад, з’явився час нарешті розпланувати свій день, зайнятись рішенням речей, які завжди залишались на потім. Спробувати апнути ваші улюблені птси :) Хочеться подякувати WePlay! за те, що не залишаються осторонь і створюють подібні івенти. Не будьте байдужими, бо байдужість вбиває не менше, ніж вірус. Найцінніше — людське життя.

Роман «DoubleEspresso» Губiн розповів, що чекає на класну гру, та порадив адаптуватися до карантину.

«
»
None
Роман «DoubleEspresso» Губiн

Вирішив підтримати турнір, оскільки мені подобається його ідея, компанія, яка його організовує, ну і відповідно — сам процес коментування та аналізу гри. Від турніру чекаю як завжди класну гру. Зважаючи на те, що все відмінили, команди сумують за компететів дотою, і мають показати щось цікаве. Сподіваюсь, що команди будуть боротись не гірше, ніж WePlay з вірусом! Головне — не забувати: всі працюють на результат. Як боротись із карантином? Боротись не потрібно, потрібно адаптуватись! У Steam так багато роботи, що занять вистачить дуже і дуже надовго. Це, власне, вже і показав онлайн у 20 мільйонів людей! Тому грайте в улюблені ігри, дивіться улюблені ігри та бережіть себе.

Андрій «violinUA» Яцюк підкреслив позитивний момент того, що з'явилась ідея, спроможна згуртувати суспільство.

«
»
None
Андрiй «violinUA» Яцюк

Я захоплений тим, як швидко WePlay! можуть зреагувати на ситуацію, придумати ідею, згуртувати навколо неї людей та реалізувати її. Показати, що кіберспорт, а зокрема Dota 2 та її спільнота, — це не лише розвага чи бізнес. Це люди, що готові безкорисливо допомогти у непростий час, і у конкретній ситуації зробити свій внесок у боротьбу з COVID-19. Це круто, я радий бути маленькою частинкою цієї акції! Ну і, звичайно, на нас чекає супер-топова Дота і кращі команди світу! WePlay! не дасть нам зажуритися під час карантину! Залишайтеся вдома, дивіться WeSave! Charity Play, грайте в Dota 2, дбайте про своє здоров'я і таким чином зробіть свій внесок у подолання пандемії! Усім здоров'я!

Євген «TaiTake» Пахолюк наголосив, що нам під силу подолати хворобу. А поки що усім треба шукати позитив.

«
»
None
Євген «TaiTake» Пахолюк

Я дуже радий, що у мене з‘явилась нагода взяти участь в цьому благодійному івентівнести свою частку у заходи щодо боротьби з недугою. На мою думку, заходи щодо подолання хвороби задіюються досить розумні і логічні, кожному з нас під силу їх дотримуватися. У всьому треба шукати позитив, особливо в такі непрості часи, які переживає наша країна і світ в цілому. Карантин — не виключення, адже дає змогу зайнятися речами, для яких зазвичай немає часу. Наприклад, почитати книгу, подивитися фільм, або, як ви вже зрозуміли, нашу трансляцію, на якій ви зможете вболівати за улюблену команду, обговорити цікаві ситуації з чатом і зарядитися позитивними враженнями та емоціями, які є такими необхідними для всіх нас.

#weplay2save

Звернення російськовомних талантів доступно за посиланням.

Детальна інформація щодо благодійного онлайн-марафону WeSave! Charity Play доступна за посиланням. Розклад перших ігрових днів вже опублікован.

Слідкувати за розвитком WeSave! Charity Play можно за допомогою іменного тегу, спеціальної турнірної таблиці та наших соціальних мереж— TelegramTwitterInstagram.

flag

Мировой киберспорт поддерживает мир и свободу Украины

Сделай благотворительный вклад в фонд Techiia Foundation во имя тех, кто нуждается в помощи прямо сейчас, во имя тех, кто охраняет родину и сражается за мир и свободу, во имя тех, кого больше нет с нами, но кого мы не перестанем любить и помнить.

qr code
В ближайшее время для Rainbow Six Siege будет выходить меньше обновлений
CEPI and GlobalGiving will receive all funds from WeSave! Charity Play

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

dota 2
Dota 3: миф или реальность?
Gamers Galaxy: Dota 2 Invitational Series Dubai 2022
WePlay Esports организует UA-трансляцию Gamers Galaxy: Dota 2 Invitational Series Dubai 2022
Dota 2
Подкаст «Это надо вырезать». Революция турнирной платформы
Dota 2
О возвращении китайских команд на родину
Dota 2
Пять вопросов перед квалификацией TI10 в СНГ

Другие категории

WePlay Рекомендует

Поддержи Украину

Пожертвовать

Фонд Поддержки ВСУ от НБУ

Сделай вклад

Фонд «Вернись живым»

Preview